Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wątek testowy - spam zone
#71

Nikt nie spamuje???

K16 oryginał vs hybryda


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#72

Ja spamuje ????

Tia ????

Zamiast emotek sa znaki zapytania
Odpowiedz
#73
Photo 

[Obrazek: next]

Zdjęcia mi nie wchodzą z telefonu. Dziwne bo z kompa dodawalem
Odpowiedz
#74

Wchodzą zdjęcia z telefonu tylko trzeba nakombinować
Odpowiedz
#75

Mi takze wchodza bez problemu
Odpowiedz
#76

Poradźcie coś jak samemu naprawić te odklejoną skórę?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#77

Daj sobie spokój. naprawialem to ale nie jest to warte pracy. Osobiście mam kupione kilka zapasowych kompletów i wymiana jest najlepszą opcją. Mam kilka w Bochni więc jeśli chcesz to mogę odsprzedać tył

Wchodzą


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#78

Witam, zaglądam tu po latach i powiedzcie mi proszę co stało się z dawnym forum? masakra, jak ktoś ładnie to ujoł "skarbnica wiedzy"
Odpowiedz
#79

(06-15-2019, 11:46)jarek5042 napisał(a):  Witam, zaglądam tu po latach i powiedzcie mi proszę co stało się z dawnym forum? masakra, jak ktoś ładnie to ujoł "skarbnica wiedzy"

Ja się też podłączam do pytania dlaczego stare forum umarło?
 Serwery gdzieś padły czy co?
Odpowiedz
#80

Informacja, która została zamieszczona jakiś czas temu na oficjalnym Klubowym fanpejdżu na fejsbuczku:

"Co się stało z forum CT? Słowo na niedzielę...

To pytanie słyszymy co chwilę.
Forum było na serwerze płatnym i działało na komercyjnym oprogramowaniu. Koszt utrzymania był dość wysoki bo okolo 1500zl rocznie, aczkolwiek była to kwota dla nas osiągalna i akceptowana.
W wyniku różnych zdarzeń usługodawca zmienił nam taryfę na ponad 10x wyższa i koszt utrzymania serwera wzrósł do około 15000zl rocznie
Wygasła licencja na oprogramowanie. Baza której nie mielismy kopi zapasowej została skasowana.

Osobiście nie widzę sensu w dzisiejszych czasach stawiania forum od nowa. Szczególnie ,ze nawet na starym mało kto pisał a jego główną zaletą i siłą była baza wiedzy zgromadzona przez 18 lat istnienia klubu.

Świat pędzi dalej.. widzimy się w październiku na torze w Łodzi. Zachęcamy do rezerwacji aby przypadkiem i złoty za chwilę nie podzieliły losów forum.

Osobiście też zachęcam klubowiczy do bardziej aktywnego włączenia się w organizację zlotow.
Otwarta jest dyskusja co robimy że stroną- bo pod naszą domeną póki co jest pusto
Moze ktoś czuje się na siłach coś stworzyć i aktualizować o bierzace sprawy?
O kontakt prosimy osoby które czują się na siłach w miarę szybko coś ogarnąć i najlepiej samemu a nie przez brata szwagra..

Póki co funkcjonujemy głównie na FB."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości