Calibra Team Forum
Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - Wersja do druku

+- Calibra Team Forum (https://www.calibra-team.pl)
+-- Dział: Nowa strona i forum calibra team (https://www.calibra-team.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wieści (https://www.calibra-team.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum (/showthread.php?tid=2)

Strony: 1 2 3


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - Administrator - 06-12-2019

                                               


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - misiek440 - 06-12-2019

                                                       

nie ma takiego ograniczenia do 10 zdjęć spokojnie załadawołem z dwóch kont admina i zwykłegousera 10 zdjęć +

                                                   

do tego spokojnie połaczyłem posty, limit załaczników jest ustawiony na 100, możesz dokładnie opisac problem?


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - Ola - 06-23-2019

Na kompie na forum w wersji "default" w przeglądarce Chrome na liście użytkowników moderatorzy mają takie krzaki (foto pierwsze)

Duga rzecz - czerwonym zaznaczyłam miejsce - wygląda na to, że biały napis nachodzi na napis "miniatury" i tak jest w każdym poście gdzie dodane są zdjęcia (drugie foto)
Chciałam dodać screena na którym w edytorze zdjęć na telefonie zakreśliłam coś palcem na czerwono. Tego screena załadowałam, pojawił się na liście załączników, ale po aktualizowaniu posta ostatecznie się w nim nie pojawił. Zdjęcie które jest w poście (z czerwonym zakreśleniem), to screen screena - nie edytowany w edytorze zdjęć w tel. Nie wiem czy to jest problemem (edytowanie zdjęcia) i uniemożliwia dodanie go na forum czy może ja czegoś nie potrafiłam ogarnąć.

Trzecia rzecz - na telefonie w przeglądarce Chrome w widoku forum default i netpen nie wszędzie zawija tekst/menu (trzecie foto). Nie da się oddalić/pomniejszyć/przesunąć - ucina część menu/tabelki (screen robiony w orientacji poziomej - w pionie wiadomo - ucina jeszcze więcej)


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - iwan - 01-27-2020

Jest problem przy zakładaniu nowego konta na forum.
Wyskakuje komunikat o baku wpisania liter z obrazka. Obrazek się nie pokazuje


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - Mickey - 01-28-2020

niech ktoś sprawdzi teraz czy już działa


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - misiek440 - 01-28-2020

Prosze teraz spróbować i przetestować, problem powinien być rozwiązany ale nie mam czasu już testować bo jak wiecie praca....


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - iwan - 01-29-2020

Jest ok. Dzięki Smile


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - Antonios - 01-30-2020

Zauwazylem ze z datami jest problem. Zamiana jest dnia z miesiacem.np 01.21.2020


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - dzuma-82 - 02-15-2020

czy PW na tym forum działa prawidłowo?

wysłałem dwie wiadomości do Tytusa, jedną wczoraj i jedna dziś, ale nie widzę jej w folderze od PW? tak ma być czy coś robię źle?

jak chciałem eksportować PW - teoretycznie z folderu wysłane - aby upewnić się czy te wiadomości tam są, to nie widzę tych nowych, a jakieś stare których de facto nie mam bo je skasowałem wcześniej już

o co kaman?

dobra chyba znalazłem ustawienia PW i sobie poradzę


RE: Problemy, sugestie, zauważone błędy co do funkcjonowania forum - janee - 07-13-2021

Nic od baaardzo dawna nie sprawiło mi tyle radości, co pytanie przy rejestracji o oznaczenia uturbionego silniczka w Cali. Wózek sprzedany jakieś... 12 lat temu? A oznaczenia dalej siedzą gdzieś w głowie.