Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wątek testowy - spam zone
#91

(06-20-2019, 13:15)Ola napisał(a):  Mała podpowiedź - niestety emotki z telefonu nie działają - trzeba wklejać te dostępne na forum, a dostępne są w opcji "nowa odpowiedź", a nie "szybka odpowiedź". Ewentualnie jeśli komuś nie chce się grzebać aż tak, to można robić emotki typu: " Big Grin " , " Tongue  " itp Smile

Ok, widzę że pisząc : D itp bez spacji w środku przerabia znaki na emotki Smile

Big Grin  Tongue  Smile
Odpowiedz
#92

Forum widmo
Odpowiedz
#93

Cos tam sie dzieje w tle
Odpowiedz
#94

post testowy - sprawdzam działanie po reinstalacji systemu

działaSmile
Odpowiedz
#95

Alez cisza
Odpowiedz
#96

no cóżSmile...
ważne że forum istniejeSmile trochę pusto i łyso ale może coś odbudujemy
Odpowiedz
#97

Zgadza sie Gutek

Dzien dobry
Odpowiedz
#98

Witam wszystkich. Szkoda że niema starego forum.Co się z nim wogole stało? Juz myślałem że się klub rozlecial. 
Tyle się napocilem z opisem cali i znów muszę się produkować hehhe?

Proponowałbym zrobić szatę graficzna starego forum. Była przejrzysta i łatwa w obsłudze
Odpowiedz
#99

Generlanie szablon możecie kupić lub zamówić, to jest chyba najlepszy z darmowych (większość nie działa pod telefonem, ten jako tako, choć sa pewne problemy z wtyczkami np do uploadu zdjęć). Ja się tym nie zajmuje bo przekracza ta moją wiedzę, wole siedzieć w wordpresie a forum postawiłem i tylko wstępnie skonfigurowałem na tyle na ile pozwala mi moja wiedza.

Jak chcecie kogoś od szablonu to zgłoście się do mickeya o ile to zaufana osoba dostanie dostep do FTP czyli częsciowo serwera lub niech da pliki to wgram. Pomocy odpłatnej dotyczącej wtyczek mozna szukac na forum mybb

https://t.me/pump_upp
Odpowiedz

Cześć przyjacielu...
mieliśmy awarię techniczną która zbiegła się niefortunnie z pechem.
stare forum straciliśmy bezpowrotnie. dlatego też powstało nowe...

zaczynamy od zera wszystko...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości